Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленський у YouTube пояснив, навіщо говорити з Путіним
02 Грудня, 18:39

Зеленський у YouTube пояснив, навіщо говорити з Путіним

Володимир Зеленський на сторінці Офісу президента в YouTube назвав досягненням майбутню зустріч лідерів чотирьох країн у нормандському форматі і пояснив, навіщо говорити з лідером країни-агресора Володимиром Путіним про Донбас. Про це пише «Українська правда».

«Цього тижня ми починаємо підготовку до зустрічі в форматі “нормандської четвірки”. Ця зустріч, це вже перемога для нас, тому що це можливість зустрітися чотирьом лідерам, можливість, яка з’явилась після трьох років тиші дипломатії, але зовсім не тиші, а реальної війни на фронті. І це є велика можливість розпочати цей діалог».

Зеленський звернувся до слухачів з проханням не слухати деякі сили і політиків і підтримати його в цих переговорах.

«Ви мені довірились, довіряєте, тому ніякої зради не було і не може бути, але я буду більш впевнено себе почувати, міцніше буду себе вести на цій зустрічі, якщо буду знати, що мені країна довіряє і за моєю спиною цілий наш незалежний народ».

Зеленський зазначив, що не бачить можливості завершити війну, окрім як дипломатичним шляхом. Він заявив, що намагатися зробити це без діалогу з Путіним.

“Без цього діалогу можна… але це, приблизно, як біг на цій біговій доріжці, тобто ти щось робиш, калорії втрачаєш, але ти на місці. Тобто ми просто не хочемо бути на місці. Ми хочемо  щоб все це закінчилось і ми знову були великою країною”.

Схожі новини