Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленський відмовився підписувати спільну заяву з Варфоломієм – ВВС
09 Серпня, 07:51

Зеленський відмовився підписувати спільну заяву з Варфоломієм – ВВС

Під час зустрічі президента Володимира Зеленського із вселенським патріархом Варфоломієм в Туреччині сторони так і не підписали спільну заяву.

Про це йдеться у матеріалі BBC News Україна.

За даними видання, зустріч з патріархом була ініціативою саме Зеленського, й обізнані співрозмовники оцінювали такий крок президента як гарний знак і намагання налагодити добрі стосунки з Константинополем.

Перед зустріччю між представниками Константинополя та Офісом президента Зеленського виникли непорозуміння. Зокрема, спочатку планувалось, що патріарх та президент України підпишуть спільну заяву. Проте в останній момент сторони не порозумілися і, як стверджують співрозмовники, у команді президента відмовилися підписувати документ, який готували на Фанарі у співпраці з МЗС.

За словами одного зі співрозмовників, заява переважно мала стосуватися екологічної тематики. Співрозмовники ВВС News Україна не змогли пояснити, чому Офісу президента не сподобалась заява на екологічну тему, й зауважують, що там не було політичних провокаційних формулювань. В Офісі президента відмовились відповісти на питання ВВС News Україна, чому не підписали спільну заяву.

 

Фото: BBC

Схожі новини