Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленський відреагував на скандальне інтерв’ю Коломойського газеті The New York Times
21 Листопада, 11:31

Зеленський відреагував на скандальне інтерв’ю Коломойського газеті The New York Times

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що зовнішньополітичний курс країни повинен визначати президент, за участі уряду і суспільства, але не окремі бізнесмени. Так він відреагував на інтерв’ю олігарха Ігоря Коломойського газеті The New York Times, в якому той заявив, що Україні необхідно зблизитися з Росією задля економічного зростання.

«Я хотів би, щоб я, як президент, думав про міжнародні відносини і вектор України, а не який-небудь бізнесмен в Україні. Мені здається, що це правильно. Я, держава, суспільство можемо говорити про це, але це все-таки рішення державного рівня», – сказав він на брифінгу в середу, 20 листопада, вночі в Очакові Миколаївської області, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».

 

Відповідаючи на запитання про те, чи можливе відновлення співпраці з Росією в сфері ВПК після припинення війни на Донбасі, чи «доведеться чекати ще і повернення Криму», Зеленський зазначив, що йому загалом подобається такий настрій, коли люди думають про те, що буде відбуватися після закінчення війни.

 

«Це дуже добре, тому що ми психологічно з вами хочемо завершити війну найближчим часом. Я думаю, що правильна відповідь, в принципі, людська, що коли ми закінчимо війну, повернемо всі території, ми будемо робити з вами все, що вигідно для економіки України, для робочих місць, для того, щоб піднімати наші підприємства», – наголосив він.

 

Нагадаємо, 13 листопада в New York Times було опубліковано інтерв’ю з Ігорем Коломойським, в якому бізнесмен зробив низку резонансних заяв. Зокрема, на його думку, Україні необхідно відновити зв’язки з Росією для забезпечення економічного зростання, «ЄС і НАТО ніколи не приймуть Україну», а США «просто використовують Україну, щоб спробувати послабити Росію».

 

  • 0
  • 277
Схожі новини