Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Зеленський звільнив Богдана і призначив нового голову Офісу президента
11 Лютого, 12:09

Зеленський звільнив Богдана і призначив нового голову Офісу президента

Президент Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади голови Офісу президента. Відповідний указ глава держави підписав 11 лютого.

Іншими указами Зеленський призначив на цю посаду Андрія Єрмака, звільнивши його попередньо з посади свого помічника.

Зазначимо, що 10 лютого керівник Офісу президента Андрій Богдан зареєстрував заяву про відставку. Як повідомляла LMN раніше, у понеділок Богдан мав розмову про свою відставку з президентом Володимиром Зеленським. Очільник ОПУ також обговорював відставку зі своїми заступниками.

Андрій Єрмак – юрист з 20-річним досвідом роботи. Адвокатською діяльністю займається від 1995 року. Пропрацювавши в сфері юриспруденції два роки, Єрмак заснував “Міжнародну юридичну компанію”, яка до сьогодні займається юридичним консалтингом, захищає інтереси своїх клієнтів в досудових суперечках і на всіх етапах судового процесу. Є також засновником Garnet International Media Group та продюсером кількох фільмів.

У команді Зеленського був особистим помічником президента, займається відносинами України із Росією та США, особливо у питанні врегулювання конфлікту на Донбасі. ЗМІ неодноразово писали про існування неформального каналу перемовин між Єрмаком та колишнім віцепрем’єром, а нині заступником керівника Адміністрації президента РФ Дмитром Козаком.

  • 0
  • 2374
Схожі новини