Згадали вікові традиції: на Львівщині нагородили учасників Великоднього конкурсу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Згадали вікові традиції: на Львівщині нагородили учасників Великоднього конкурсу
21 Травня, 11:39

Згадали вікові традиції: на Львівщині нагородили учасників Великоднього конкурсу

Протягом Великодніх свят жителі Жовківщини та Яворівщини знімали на відео свої традиційні приготування, святкування та обряди і змагалися за призи. Великодній конкурс організували ГО «Молодь Яворівщини» та народний депутат Павло Бакунець.

Учасники прислали понад сотню відео. Розписування писанок, випікання пасок, освячення кошиків, обливаний понеділок і ще десятки традицій – Львівщина надзвичайно багата на народні звичаї та обряди.

«Яворівщина надзвичайно багата на традиції, які передаються з покоління в покоління. Дуже важливо не тільки пам’ятати, а й ділитися і популяризувати їх. Я щиро радий, що стільки дітей і дорослих підтримали нашу ініціативу. Цей великодній конкурс показав чимало сімейних звичаїв, а найкращі отримали приємні і корисні подарунки», – розказує Павло Бакунець.

Найактивнішими виявилися мешканці Яворівської, Новояворівської, Жовківської і Мостиської громад. Автори усіх відео отримали призи на згадку, а переможці – гаджети, які будуть корисними для навчання.

Найцікавіші відео підготували: Марія Чепіль із Чолгинь, Тетяна Зубач з Коханівки, Лілія Чапай з Бірок, Діана Ленів з Івано-Франкового, Анна Кудик та Юлія Скрипка з Жовкви, Христина та Вікторія Фітель з Черниляви та Анастасія Козак зі Шкла.

«Щиро дякуємо за такий подарунок. Настя в захваті, ми ще досі під враженнями! Конкурс справді був чудовий, так цікаво було все переглядати», – прокоментувала перемогу доньки у конкурсі Христина Козак.

Відео