Жадан та Соловій презентували знятий у Львові кліп: Церква просить видалити (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Жадан та Соловій презентували знятий у Львові кліп: Церква просить видалити (ВІДЕО)
20 Жовтня, 16:07

Жадан та Соловій презентували знятий у Львові кліп: Церква просить видалити (ВІДЕО)

Сьогодні, 20 довтня, гурт «Жадан і Собаки» представив кліп разом зі співачкою Христиною Соловій на пісню «Серце». Кліп зняли у Львові, частина зйомок була у храмі святого Андрія Первозванного Української греко-католицької церкви.

«Композиція «Серце» — маніфест любові до світу, яка проростає з чесності та розуміння його недоліків і вад. Це відверта і зрозуміла історія кохання двох людей, за якою ховаються відданість і сміливість», — розповіли виконавці.

Після релізу кліпу храм заявив, що вже звернувся до гурту «Жадан і Собаки» та Христини Соловій із проханням видалити кліп, «оскільки він пропагує антихристиянські цінності та порушує суть і сценарій кліпу, про які ми наперед були поінформовані». Що саме мається на увазі — невідомо. Можливо, ідеться про сцену із поцілунком дівчат.

«Дорогі у Христі брати і сестри, хочемо виступити з приводу появи в мережі інтернет кліпу “Серце”, за участю Христини Соловій та Сергія Жадана. Ми вже звернулися до них з проханням про видалення даного кліпу, оскільки він пропагує антихристиянські цінності та порушує суть та сценарій кліпу, про який ми наперед були поінформовані. Щиро всіх перепрошуємо», – повідомили на сторінці Церкви.

Відео