Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Жартувала, що помруть в один день»: у Новояворівську COVID-19 забрав життя подружжя
27 Жовтня, 17:11

«Жартувала, що помруть в один день»: у Новояворівську COVID-19 забрав життя подружжя

Вчора, 26 жовтня, у Новояворівській лікарні на Яворівщині від коронавірусу померли 66-річні чоловік та жінка. Медики місяць боролися за життя подружжя у реанімаційному відділені, однак врятувати хворих не вдалося, передає 24 канал.

Марія померла зранку, а її чоловік Володимир – через 12 годин, надвечір.

«Все життя разом: школа, одруження у 18 років, народження чудових синів і прекрасної доні, одна палата в реанімації впродовж місяця. Вона завжди жартувала, що вони помруть в один день, а він додавав: «Тільки ти трохи швидше», – написала у Фейсбук сестра померлої Леся Баранюк. – Так і сталось – вони померли в один день. Володя зміг прожити без Марії тільки 12 годин… Як же нестерпно боляче».

Головний лікар Новояворівської лікарні імені Юрія Липи Григорій Мороз зазначив, що померлих госпіталізували з пневмонією ще 29 вересня. Щеплення від коронавірусу подружжя не робило. Володимир раніше пережив інфаркт, а у його дружини діагностували цукровий діабет.

За словами Мороза, впродовж вересня – жовтняу Новояворівській лікарні від коронавірусу померло 59 людей. Усі вони були невакцинованими.

Фото: 24 каналу

  • 0
  • 3664
Схожі новини