Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Жінка, могилу якої розрили на турківському цвинтарі, померла раптово
17 Травня, 13:01
logo-black

Жінка, могилу якої розрили на турківському цвинтарі, померла раптово

Юлія Швидко

Два тижні турківські правоохоронці з’ясовують, хто міг розрити могилу 46-річної місцевої мешканки. Весь цей час містом ходять різні чутки.

«Ця жіночка мала дуже хорошу сім’ю – люблячого чоловіка, двоє діток. Вона працювала на базарі. Чоловік раніше був трактористом у дорожньому управлінні, потім перейшов на роботу в ОНУР. Не чув, аби жінка раніше скаржилася на здоров’я. А тут ввечері у хаті в чоловіка на очах раптово померла. Для родини це стало великим шоком. Довго не могли зрозуміти: що ж трапилося? Лікарі кажуть, що наче тромб обірвався», – розповідає LMN місцевий мешканець Михайло, прізвища просить не писати.

Наступного ранку після похорону сусідка покійної Оксана побачила, що свіжа могила розрита. Гріб був закиданий кошиками з квітами, дерев’яними обрізками. На домовині відірвали дошку. Прикрас з покійної не вкрали. Жінка звернувся зі заявою до поліції. У цей же день могилу відновили.

«У Турці з’явилося багато слухів. Спочатку говорили, що могилу розрили з метою пограбування. Наче хотіли украсти перстень та ланцюжок, що були на жінці. Але це виявилося сріблом, то не взяли. Згодом подейкували, що у місто прибули сектанти, які на цвинтарі проводили свій  ритуал. Тоді ж почув, що це на емоціях міг зробити чоловік покійної. Він, бідний, до кінця не вірив, що жінки раптово не стало. Все надіявся, що, можливо, вона жива. А де тут правда – ніхто не знає», – додає Михайло.

У прес-службі Національної поліції Львівщини кажуть, що за фактом наруги над могилою ведеться розслідування.

“Чутки ходять різні і їх багато, але наразі немає конкретних доказів, щоби офіційно заявити про одну з версій. Слідчі зараз працюють, шукають винуватців”, – зазначає Світлана Добровольська з Національної поліції Львівщини.

Фото: ілюстративне

Схожі новини