Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Старосамбірщині жінка збирала ожину та потрапила до реанімації
19 Серпня, 17:54
logo-black

На Старосамбірщині жінка збирала ожину та потрапила до реанімації

У хірургічному відділенні Старосамбірської лікарні надають допомогу 51-річній жінці, мешканці села Тисовиця, яку вкусила змія. 17 серпня вона потрапила до реанімаційного відділення.

«Жінка у понеділок збирала ожину. Орієнтовно під обід відчула, як заболіла рука, а відтак одразу побачила змію. Не зволікаючи, набрала телефон рятувальників. Вчасна допомога медиків сприяє видужанню. Через добу її перевили до нашого відділення. Зараз стан задовільний, ще підпухла рука. Зазвичай, лікувати у таких випадках треба 7-10 днів», – розповідає LMN завідувач хірургічного відділення Роман Селецький.

Лікар зазначає, що у районі цьогоріч менше випадків укусів змій, порівнюючи з минулим роком. Однак застерігає, що зустріч людей зі зміями відбувається не лише у звичних місцях – лісах та полях, а й на обійстях та городах, біля водойм. Тому застерігає бути обережними.

Загалом,  Львівщина є лідером серед областей України, де люди найбільше страждають від укусів змій. Цьогоріч в області зафіксували уже понад 20 випадків укусів, у тому числі троє дітей.

Головне управління ДСНС України у Львівській області застерігає мешканців області бути обережними та уважними відправляючись у ліс чи на природу.

“Якщо випадково побачили плазуна поряд із собою – не панікуйте, не наближайтесь і не робіть різких рухів, а спокійно відійдіть.

У плазунів поганий зір та слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на відстані 10-15 метрів.

Будьте уважні у місцях, де можна зустріти плазунів: висока трава, кущі, ліс.

Вирушаючи у ліс краще взувати високе, щільне взуття, котре змія не прокусить”, – наголошують рятувальники.

Схожі новини