Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Жінка з Самбірщини обдурює вишивальниць
13 Червня, 15:00
logo-black

Жінка з Самбірщини обдурює вишивальниць

Дарина Коваленко

Нещодавно львів’янка Софія Гдакович стала жертвою афери. Жителька села Чайковичі, що на Самбірщині, Людмила Замислова-Копець написала оголошення у фейсбуці про те, що шукає вишивальниць. Обіцяла заплатити за ручну роботу гроші.

«Домовленість була такою: я оплачую 350 гривень і мені відправляють матеріали, якими я вишиватиму, – каже Софія. – Пізніше готову роботу відправляю назад жінці, і мені тоді дають гроші. Сума залежить від складності вишивки – від 1500 до 2500 гривень. Я вирішила спробувати».

Софія Гдакович переказала на картку Людмили 350 грн. Однак, матеріали, які їй відправили, жінку здивували.

«Зовсім мало ниток, не було чим працювати взагалі. Людмила сказала, докупіть, а я гроші віддам, – каже. – Я почала вишивати по схемі, яку відправили, але вона була дуже складна і дрібна. В мене поганий зір. Подумала, що моє здоров’я не вартує тих грошей».

Софія відправила матеріали назад і попросила, аби Людмила повернула витрачені гроші. Жінка досі її ігнорує.

«Спочатку сказала, що пізніше віддасть. Коля я почала наполягати – стверджувала, що вона в поїзді, – додає Софія. – Тоді у мене вже нерви здали. Назвала її аферисткою, почала писати у різні групи. Спочатку думала, заклюють. Була здивована, коли мені почали писати люди, які також попали у її схему. Були й ті, які повністю вишили сорочку, відправили жінці, – а відповіді ніякої. Одна взагалі розповіла, що Людмила з поганої сім’ї, і вже роками заробляє на цій афері».

Жінки, з якими сконтактувалася Софія Гдакович, шукають інших потерпілих, яких ошукала жителька Чайкович. Хочуть подавати колективну заяву в поліцію.

 

Схожі новини