Жінку зі Сколівщини від смертельної зміїної отрути врятувала рукавиця | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Жінку зі Сколівщини від смертельної зміїної отрути врятувала рукавиця
06 Червня, 12:02
logo-black

Жінку зі Сколівщини від смертельної зміїної отрути врятувала рукавиця

Юлія Швидко

Вчора опівдні до Сколівської центральної районної лікарні привезли 52-річну мешканку села Труханів, яку в руку вкусила змія. Стан пацієнтки був важким. На сьогодні жінка одужує. Лікарі кажуть, що більшість отрути від змії залишилася на рукавиці, в якій була потерпіла.

«Жінка на городі, який за 60 метрів від її житлового будинку, обробляла грядки. Виполотий бур’ян кидала біля стовпа при огорожі. Почала його збирати, аби винести. Почула, що її пече у руці. Відразу, можливо, й не зрозуміла би, що трапилося, але побачила, як з бур’яну виповзла змія. Миттєво звернулася до сусіда, аби завіз її у лікарню. Назустріч вже їхала «швидка». Така оперативність врятувала жінку. Також допомогло те, що вона працювала у тканинних рукавицях. Не вся отрута потрапила у рану від укусу», – розповідає LMN сільський голова села Труханів Надія Булак.

У лікарні одразу не виявилося сироватки від гадюки. Сьогодні її мають отримати та ввести пацієнтці.

Мешканці Труханова зазначають, що цьогоріч у селі нашестя змій. Туристів, який приїжджають на Скелі Довбуша, просять не заходити у високу траву, на ногах мати міцне взуття.

Фото: ілюстративне

Відео