Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Жінці потрібно дарувати квіти і без свята»: як жителі Львівщини ставляться до 8 Березня
08 Березня, 12:58
logo-black

«Жінці потрібно дарувати квіти і без свята»: як жителі Львівщини ставляться до 8 Березня

На одній з найбільших Фейсбук-спільнот нашої області – «Моя Львівщина» – провели опитування, аби з’ясувати, чи вважають її учасники 8 Березня святом. Відповіді дали 1195 людей.

Більшість – 728 осіб вважають нинішній день святом. Ті, хто іншої думки, по-різному сприймають 8 березня. 220 людей переконані, що це звичайний день, 26 – що це переддень дня народження Тараса Шевченка, 19 називають 8 березня відблиском комунізму.

op

У коментарях люди активно ведуть дискусію з цього приводу. Прихильники свята зауважують, що нічого поганого нема в тому, щоб зайвий раз «нагадати деяким чоловікам, що їхні дружини заслуговують уваги». Натомість інші пишуть, що «жінці потрібно дарувати квіти і без свята».

 

 

«Це день боротьби жінок за свої права. Більшість з того, за що тоді боролися, в нас вже є. А те, що зараз, – перемога маркетингу над здоровим глуздом. І ще день неприхованого сексизму», – пише користувачка Олена Б.

Додамо, за даними компанії Kantar Україна, у Західній Україні охочих святкувати 8 Березня значно менше, як на сході і в центрі. Зазначають, що для більшості тих, хто тут святкує, 8 Березня є хорошим приводом зробити приємне близьким жінкам. І тільки 6% вважають, що це свято покликане нагадати про права жінок.

Фото: 24 канал

Схожі новини