Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Жодного позитивного результату: у Брюховичах провели експрес-тести на коронавірус
14 Квітня, 16:42
logo-black

Жодного позитивного результату: у Брюховичах провели експрес-тести на коронавірус

9 мешканців селища Брюховичі, які повернулися із-за кордону і 14 днів відбули на самоізоляції, перевірили на наявність вірусу COVID-19. Результат для усіх негативний.

«Дев’ятеро людей пройшло експрес-тестування у нашій місцевій амбулаторії. Ще одна особа перевірялася у Львові. У всіх результат тесту негативний. Зараз під спостереженням сімейних лікарів перебувають ще 6 осіб, які повернулися з-за кордону. Вони на самоізоляції вдома», – кажуть у Брюховецькій селищній раді.

Нагадаємо, щоб перевірити, чи дотримуються самоізоляції люди, які нещодавно перетнули кордон України та повернулися в рідне селище Брюховичі, минулого тижня працівники поліції та представники місцевої селищної ради вирушили у спеціальний рейд. Перевірка не виявила жодного порушника. Люди 14 днів перебувають вдома під строгим карантином та не виходять за межі власного обійстя. По закінченні терміну самоізоляції кожен із них пройде тестування на наявність вірусу COVID-19. Для цього у селищну амбулаторію спеціально завезли тест-системи.

До слова, у Львові на коронавірус планують перевірити 500 священників усіх християнських конфесій. 220 з них вже пройшли тестування. В усіх наразі негативний результат. Тестування пройдуть також і медичні капелани. Для них виділили 280 експрес-тестів. Усіх перевірять за місцем служіння.

 

Схожі новини