Жодних феєрверків: українців закликають бути свідомими у новорічну ніч | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Жодних феєрверків: українців закликають бути свідомими у новорічну ніч
31 Грудня, 15:18

Жодних феєрверків: українців закликають бути свідомими у новорічну ніч

Речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат закликав українців не запускати феєрверки у новорічну ніч та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, якщо вони будуть.

“Жодних феєрверків, ви ж розумієте. У наш час займатися салютами – неправильно з будь-якої точки зору”, — каже Юрій Ігнат.

Про те, що на Львівщині продовжує діяти заборона на продаж та запуск феєрверків, салютів й інших піротехнічних засобів нагадали й у ЛОВА.  

“Зважаючи на те, що недавно пережила наша область, не думаю, що у когось стане глузду шуміти таким чином, але мій обовʼязок – нагадати. Якщо ж маєте таке бажання, то конвертуйте його у донати на ЗСУ! Щоб наші хлопці і дівчата могли забезпечити нормальні «феєрверки» окупантам”, — наголосив у своєму зверненні начальник ЛОВА Максим Козицький.

Він також нагадав, що комендантська година у нашій області незмінно триває з 00:00 по 05:00. Тобто, перебувати у цей період на вулиці та у громадських місцях заборонено! Це стосується як переміщення пішки, так і транспортом.

Українців також просять не ігнорувати сигнали повітряної тривоги в новорічну ніч.

“Потрібно розуміти, що ворог не буде робити жодних поблажок, ні цивільним. Ви бачите, як вони б’ють просто по центру півторамільйонного міста зенітними ракетами (йдеться про Харків – авт.). Є в них ракети і більшого радіусу дії. Ми бачили величезну атаку 29 грудня (по Україні). Тому перш за все – берегти себе, реагувати на сигнали повітряної тривоги.”, — додав Юрій Ігнат.

В ЛОВА повідомили, що цієї ночі поліціянти, рятувальники та працівники «швидкої» нестимуть посилене чергування.

 

 

Відео