Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Жодних вказівок на перешкоджання переміщенню людей не було, – Залужний
05 Липня, 18:41

Жодних вказівок на перешкоджання переміщенню людей не було, – Залужний

Всі, хто досі не стоїть чи не поновився на військовому обліку, мають це зробити. Про це Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний повідомив у Facebook.

«Шановні громадяни – призовники та військовозобов’язані! Нагадую, триває війна. Ви потрібні своїй державі!

Всі, хто досі не стоїть чи не поновився на військовому обліку, мають це зробити. Ті з вас, хто планує виїзд за межі своїх районів та областей, мають взяти дозвіл у ТЦК», — йдеться у повідомленні.

Залужний опублікував відповідні документи, які регламентують порядок надання дозволу.

Військовозобов’язані можуть пересуватися Україною без отримання відповідних дозволів. Однак у разі зміни місця свого проживання вони повинні звернутися до відповідних органів, повідомила в коментарі РБК-Україна координатор руху адвокатів Збройних сил України Євгенія Рябека.

Вона також запевнила, що дозвіл для виїзду з міста брати не потрібно, і додала, що сьогодні ще “відбуватимуться певні наради, щоб юридично впорядкувати цей документ і внести поправки, щоб він був правильніший”.

Нагадаємо, раніше Генштаб повідомляв, що люди призовного віку, військовозобов’язані та резервісти можуть виїхати з місця проживання лише з дозволу військкомату.

Схожі новини