Жовківчанка виготовить на головну ялинку нові кульки замість тих, які були викрадені | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Жовківчанка виготовить на головну ялинку нові кульки замість тих, які були викрадені
15 Грудня, 15:57
logo-black

Жовківчанка виготовить на головну ялинку нові кульки замість тих, які були викрадені

У Жовкві, що на Львівщині, невідомі викрали із головної ялинки кульки, які власноруч виготовила місцева мешканка Галина Ковальська. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, у Жовкві на центральній площі встановили рекорд України з найбільшої кількості іграшок на ялинці, виготовлених з вишивки. Їх пані Галина вишивала протягом року.

Як розповіла жінка у коментарі LMN, загалом грабіжники викрали шість кульок.

«Викрали шість найбільших кульок. Вони були вирвані живцем, залишились лише їхні номери», – каже пані Галина.

Жінка зізнається, що ця подія її дуже пригнітила.

«Я така засмучена. Для мене кожна кулька наче дитина. Коли ти робиш від душі, для народу, просто, щоб люди пораділи, а тут таке. Я навіть не знаю, що сказати. І не знаю, кого звинувачувати», – ділиться вона.

За словами пані Галини, наразі невідомо, хто саме вкрав вироби. Жінка каже, що її чоловік пропонує грошову винагороду тому, хто поверне викрадені кульки, або ж повідомить інформацію, яка допоможе відшукати вироби.

Як повідомив LNM міський голова Жовкви Олег Вольський, кульки із ялинки вкрали вночі. Він припускає, що це вчинив хтось із місцевих мешканців.

«Наразі поліція розслідує це питання, досліджують камери у місті. Відомо, що ці люди були у капюшонах, через це осіб встановити складно. Тим не менш, я думаю, що правоохоронці з’ясують, хто це скоїв», – зазначив він.

Майстриня звернулась до місцевої влади з проханням знайти грабіжника, а також унеможливити повторні крадіжки.

«Я зверталась до влади щодо викрадених кульок. Просила щось зробити, можливо, огорожу встановити, або ж камери. Вони відповіли, що подумають над тим, як це вирішити», – каже жінка.

За словами міського голови, щоб не допустити повторних крадіжок, у місті посилять роботу патрульної поліції, а також роботу комунальних служб.

«Ці іграшки насправді мають дуже велику цінність, і вони є важливими для всієї Жовківської громади. Тому зараз за ними буде встановлений ретельніший нагляд», – зазначив Олег Вольський.

Міський голова закликає викрадачів, або ж тих, кому відома будь-яка інформація стосовно крадіжки, повідомити владі та повернути викрадені вироби майстрині.

Водночас пані Галина вирішила виготовити нові кульки, щоб замінити ними ті, що були викрадені.

«Я виготовлю шість нових кульок замість тих, що вкрали. Наразі чекаю на заготовки, адже не маю з чим працювати», – каже жінка.

Завершити вироби та повішати їх на місцеву ялинку майстриня планує вже до Різдва.

User Image
Вікторія Михаць
Відео