Жовківчани проти драконських тарифів за комуналку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Жовківчани проти драконських тарифів за комуналку
19 Жовтня, 16:34

Жовківчани проти драконських тарифів за комуналку

У місті закликають провести громадські слухання

У Жовкві ціни на воду та водовідведення можуть зрости відразу на 62%. Виконком міської ради вирішив затвердити ціни на рівні 13,87 грн за воду та 21,09 грн за водовідведення.

Депутат Ігор Муравський вважає, що таким рішенням виконком Жовківської міської ради поставив мешканців міста на межу виживання.

Це недолуге рішення приймалося швидкоруч та з порушенням законодавства, тим самим поставивши на межу виживання половину населення міста Жовкви, – вважає він.

Однак 26 вересня відбудеться чергова сесія міської ради, котра може скасувати рішення виконкому. Тож жовківчани просять:

  • Скасування рішення виконкому « Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення» під номером 183.
  •  Проведення громадських слухань з дотриманням чинного законодавства.
  • Напрацювання механізму підтримки Жовківського комунального підприємства із бюджету Жовківської міської ради або ж з інших джерел фінансування.
  • Прийняття остаточного рішення по тарифам депутатами , як представниками громади на сесії Жовківської міської ради, до якої зможуть долучитися звичайні Жовківчани

Додамо, що виконком Жовківської міської ради вирішив підняти тарифи у відповідь на лист від водоканалу.

Відео