Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Жовківська влада хоче позбутися низьких зарплат в районі
25 Січня, 10:12
logo-black

Жовківська влада хоче позбутися низьких зарплат в районі

Юлія Швидко 

Вчора жовківське районне керівництво викликало для розмови місцевих підприємців, які занижують заробітну плату своїм працівникам, розповіли у Жовківській РДА.

«На засідання запросили представників підприємств, які найманим працівникам у грудні 2018 року нарахували заробітну плату, нижчу за мінімальну. У них запитали, чому такі зарплати. Разом думали, як її підвищити», – каже заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич.

Для кожного працедавця встановили терміни, протягом яких має налагодити  ситуацію зі зарплатами. Також наголосили, скільки часу на роботі мають проводити працівники, нагадали про їх право на відпочинок та вихідні дні.

«Це добре, що проводяться такі розмови. Але чи дадуть вони очікуваний результат? – каже LMN Андрій зі Жовкіського району, який працює на столярному підприємстві. – Я оформлений на півставки, працюю на повну. Якщо є робота, кажуть ще й на вихідних працювати. Минулого року на верстаті обрізав палець на правій руці. Правда, лікарям вдалося його пришити. Власник фірми просив, аби я сказав, що травмувався вдома. Боявся, що буде мати неприємності. Я не хотів втратити роботу – погодився. Два місяці лікувався, приймав антибіотики. За весь цей час на лікування працедавець дав мені 2 тисячі гривень. Тих грошей навіть на ліки не вистачило, не говорю вже про операцію. Якби був офіційно влаштований на повну ставку, отримав би непогані виплати».

 

Фото: ілюстративне

Схожі новини