“Винесли тіло з підвалу, за будинком закопали”: жовківські підлітки після вбивства товариша виставили фото в інтернеті | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
“Винесли тіло з підвалу, за будинком закопали”: жовківські підлітки після вбивства товариша виставили фото в інтернеті
25 Квітня, 12:02
logo-black

“Винесли тіло з підвалу, за будинком закопали”: жовківські підлітки після вбивства товариша виставили фото в інтернеті

Юлія Швидко

Вчора дільничний офіцер Жовківського відділення поліції дізнався, що в одній з соціальних мереж оприлюднили інформацію про можливе вбивство людини. Під час перевірки це підтвердилося. Поліцейські на території домогосподарства у Жовкві викопали тіло юнака з численними тілесними ушкодженнями. Загиблий – 17-річний місцевий мешканець.

«Встановили, що хлопець загинув у ніч з 12 на 13 квітня. У підвалі одного з житлових будинків у Жовкві його жорстоко побили троє знайомих – 15-річний та однолітки. Побачивши, що побитий не подає ознак життя, зловмисники винесли тіло з підвалу, за будинком закопали. Під час цього сфотографували загиблого. Один із товаришів оприлюднив фото у соціальній мережі», – розповідає LMN начальник Жовківського відділу поліції Андрій Коцур.

Правоохоронці у присутності батьків та психолога опитали підозрюваних. Вони пояснили, що убили знайомого, бо той він заборгував їм 12 тис грн. Відмовлявся повертати кошти.

«Батьки цих підлітків поводилися по-різному: одні плакали, інші втрачали свідомість, дехто спокійно слухав. Усі вони – середнього статку. Поки невідомо, чому допустили, що їх діти вдалися до такого злочину. Також варто зважити на вплив соціальних мереж на свідомість дітей, – додає Андрій Коцур. – Загиблим теж ніхто з рідних сильно не переймався. Торік він закінчив школу, навчання не продовжував. Батьки вважали, що 17 років – достатній вік для самостійного життя”.

Підлітків, причетних до вбивства, затримали. Їм загрожує позбавлення волі від семи до десяти років.

Фото: ілюстративне

Відео