Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Журналісти ідентифікували дружину окупанта, яка закликала катувати українських дітей
18 Травня, 19:57

Журналісти ідентифікували дружину окупанта, яка закликала катувати українських дітей

Журналістам “Схем” вдалося знайти росіянку, яка в розмові з чоловіком-окупантом скаржилася на українських дітей, які опинилися в рф та відмовлялися святкувати 9 травня, пояснивши, що це “не їхнє свято”. Жінка заявила, що готова катувати українців і закликала чоловіка їх убивати. Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

Розмова, під час якої дружина російського військового закликала жорстоко катувати українських дітей, відбулася 29 квітня. Її перехопила Служба безпеки України й опублікувала 11 травня.

На аудіозаписі чутно, як росіянка розповідає своєму чоловікові, який у той момент був на Харківщині, про те, що українські діти, яких насильно вивезли в росію, відмовилися малювати символіку до Дня перемоги. У цій же розмові вона описувала, як могла би знущатися над українськими дітьми. Зокрема, вона сказала, що «вирізала б їм зірки на спинах» і різала статеві органи, а також «колола б їм наркотики», щоб вони «мучились».

Журналісти ідентифікували росіянку та її чоловіка на основі даних, отриманих у СБУ. Так, дружиною окупанта виявилася Юлія Копитова, а її чоловіка, який бере участь у війні проти України на Харківщині, звуть Владімір Копитов.

714022d3-d38f-47de-b9fe-97453add30aa

За його номером телефону можна знайти декілька майже порожніх профілів у соцмережах.

Один з них майже без інформації, проте в цьому профілі Володимир сам себе характеризує так: “справжній псих, але не аморал“.

Інший профіль Володимира в соцмережі “Вконтакте” зі зміненим прізвищем.

Завдяки спеціалізованим сервісам журналістам вдалося віднайти два фото російського військового, які він колись публікував на цій сторінці, але потім видалив.

1c5ae5ca-91c6-42ee-89ef-f55040a06dfe
6084e1e0-b40b-4ed1-823e-9f114f55c9c5

Чоловікові 31 рік, він з міста Ярцево Смоленської області. Наразі фото в його соцмережах немає, публічним він залишив тільки статус про те, що “глибоко одружений”.

Сторінка Юлії, прив’язана до номера телефону, з якого велася розмова, в мережі не активна. Але журналістам вдалося відшукати фото жінки та дізнатися, чим вона займається.

Юлії Копитовій – у дівоцтві Циганковій – 30 років. Вона – із селища Пржевальське Смоленської області росії.

Циганкова вийшла заміж у 2020 році й стала Копитовою, згідно з інформацією джерел журналістів у російський системі юстиції.

Відповідно до даних цих же джерел, у 2019 році жінка працювала в дитячій клінічній лікарні Смоленської області.

Журналісти зв’язалися з Копитовими телефоном. Із представниками ЗМІ Юлія говорити відмовилась, а Володимир поговорив із журналістами, але заперечив, що на записах голос його та дружини.

Відмовилася спілкуватися з журналістами й мати військового. Вона сказала, що не може поговорити із сином, тому що з ним нібито немає зв’язку. Журналісти дали жінці прослухати запис СБУ.

6576d45c-f7dd-4f15-afc9-e1604294a79c
90a49ed4-3dfa-4e56-a738-d91e832f3173

«Я який стосунок маю до цього всього? Що ви мені мозок полощете? Мій син там щось казав? Якщо вона щось говорила, то з нею й розбирайтеся», – відповіла мати Володимира.

Схожі новини