Жидачівським лікарям вручили підозру за смерть дитини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Жидачівським лікарям вручили підозру за смерть дитини
30 Грудня, 15:45

Жидачівським лікарям вручили підозру за смерть дитини

Антоніна Скляренко

Батько 12-річного Романа Кулака, який помер у червні 2017 року у Жидачівській райлікарні, повідомив про вручення підозри горе-лікарям. Тепер їх судитимуть.

“Підозра позавчора вручена. Вина лікарів офіційно доведена! Мого сина Романа вгробили. Вже місяць є висновки комісійної судмедекспертизи. Доведено неналежне виконання лікарями своїх професійних обов’язків, внаслідок недбалого ставлення, що спричинило смерть неповнолітньому”, – говорить Володимир Кулак.

Батько півтора року намагався довести провину горе-лікарів із Жидачівської райлікарні. Саме туди з заворотом кишок привезли його сина. 12 годин медики не могли встановити правильного діагнозу. Лікували тепловий удар, харчове отруєння, приписували дитині, що корчилась від болю, валер’янку та мінеральну воду. В результаті довели хлопчика до такого стану, що його вже не могли врятувати навіть у Львові. У дитини відмовили всі внутрішні органи.

Медиків з Жидачівської лікарні спочатку бралися захищати їхні колеги. Казали, що смерть була не відворотною. Батькові навіть пропонували хабаря, щоб залишив цю справу у спокої. Відмовлялися проводити судмедекспертизу. Проте в листопаді Президент позбавив стипендії головного лікаря Жидачівської лікарні, персонал, якої підозрюють у смерті дитини. А вже сьогодні стало відомо, що керівник медзакладу таки написав заяву на звільнення.

“У нас є чудові лікарі, які рятують життя, і у нас є гниль, яка за смерть дитини пропонує гроші, включає всі свої партійні зв‘язки, щоб залишитися при посаді і при кориті. І якщо кожен з нас буде мовчати, то нічого не зміниться”, – говорить Галина Янко, яка допомагала Кулакові у справі смерті сина.

Як вже повідомлла LMN  28 грудня, під час пологів, у цій лікарні померла 28-річна жінка. Їй робили кесарів розтин. За попереднім висновком паталогоанатомів, причиною смерті стало “ускладнення анестезії під час родорозрішення”.

Відео