Житель Миколаєва намагався викрасти 100 «кіндер-сюрпризів» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Житель Миколаєва намагався викрасти 100 «кіндер-сюрпризів»
10 Травня, 13:06
logo-black

Житель Миколаєва намагався викрасти 100 «кіндер-сюрпризів»

Вікторія Флагман

У торговому центрі «Район» у Києві затримали 37-річного Андрія з Миколаєва, який намагався вкрасти понад 100 шоколадних яєць «Кіндер-сюрприз». Чоловік намагався засунути їх у свій наплічник. Охоронці побачили це на камерах відеоспостереження, викликали поліцію.

«Цей чоловік добре відомий у кримінальних колах Миколаєва. Вже з ранньої юності був частим гостем райвідділу. Потрапивши у сумнівну компанію, спробував наркотики і зупинитися вже не зміг. А так як грошей на таке задоволення у нього не було, то мусив вдаватися до крадіжок. За це вже відсидів. А коли вийшов на волю, знову взявся за старе. Знову був затриманий. Але, так як розслідування кримінальної справи тривало занадто довго, суд змушений був випустити злодія на волю. Після того подався у Київ», – розповіла LMN інспектор ювенальної превенції Миколаївського відділення поліції Оксана Паук.

Сусіди Андрія розповідають, що він виріс у хорошій сім’ї. Батьки намагалися виховати його добрим і чесним. Та хлопець потрапив у погане оточення. Зараз миколаївчанин перебуває під вартою, йому загрожує три роки ув’язнення.

Фото: Київ Оперативний

Відео