Жителі Дрогобицької громади визначилися з новими назвами вулиць | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Жителі Дрогобицької громади визначилися з новими назвами вулиць
19 Серпня, 10:32

Жителі Дрогобицької громади визначилися з новими назвами вулиць

В Дрогобицькій громаді на Львівщині закінчилось електронне голосування щодо обрання нових назв для вулиць у населених пунктах громади. Голосування тривало два тижні. Впродовж цього часу електронну форму заповнили 378 респондентів

«По деяких вулицях вже чітко вимальовуються нові назви, які набрали велику кількість голосів. Однак є й такі, де думка респондентів розділилась між двома або трьома варіантами, а відрив між кількістю голосів є зовсім невеликим», – повідомили у Дрогобицькій міській раді.

Зокрема вулицю Мічуріна дрогобичани хочуть перейменувати іменем Тетяни Яблонської, за цей варіант проголосували понад 64% респондентів. Вулицю Чайковського – іменем Мирослава Скорика (понад 63% респондентів). Вулицю Рєпіна – іменем Марії Приймаченко (52,4% голосів). Вулицю Індустріальну – іменем Олега Дяківа (82% голосів).

У низці населених пунктів громади жителі зголосиили перейменувати вулиці Миру. Зокрема, у Стебнику 96% опитаних хочуть перейменування вулиці Миру на вулицю імені Івана Керелюса, у Бистирі – Атени Пашко, у Болехівцях – Юрія Копчака, у Рихтичах – Петра Антоника, у Старому Селі – Василя Стуса, у Михайлевичах – Кутна, у Ступниці – Володимира Кобільника.

У мерії повідомили, що всі результати голосування винесуть на найближче засідання комісії з питань проведення заходів дерусифікації та перейменування і присвоєння назв вулицям, провулкам, паркам, скверам у межах Дрогобицької міської територіальної громади.

Остаточне рішення щодо перейменування мають ухвалити депутати Дрогобицької міської ради.

Відео