Жителі хоспісу в Угневі дуже потребують книг | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Жителі хоспісу в Угневі дуже потребують книг
10 Лютого, 15:55
logo-black

Жителі хоспісу в Угневі дуже потребують книг

Волонтери, які опікуються мешканцями хоспісу у містечку Угнів Сокальського району, просять небайдужих поділитися книгами. Кажуть, їх там дуже потребують.

Зараз у хоспісі перебувають до 30-ти самотніх людей. Деякі з них тут зимують, а навесні сусіди, небайдужі привозять їх до рідних домівок.

 

«Ми періодично навідуємося в хоспіс, привозимо необхідне. Цього разу виконуюча обов’язки головного лікаря Неля Мазур попросила, щоб ми обов’язково  привезли книги. Бо всі ті, що є в хоспісі, старенькі вже перечитали, – розповідає LMN волонтерка Тетяна Криворучко-Фалат. – У хоспісі є кімната для дозвілля – з  телевізором, диваном. Там стоїть і шафа для книжок. Усі жителі – і чоловіки, і жінки, дуже люблять читати. Навіть більше, ніж дивитися телевізор. Читають все – і класику, і сучасну літературу, журнали, газети. Особливо книг потребують лежачі. Є ще там така бабуся, яка погано чує, їй важко спілкуватися. То коли ми не приїдемо – вона завжди читає».

 

Тетяна просить приносити книги в офіс ГО «Люди Країни» за адресою: Львів, вул Вагилевича, 3/2а. Наступну поїздку до хоспісу планує за два-три тижні.

Тел. Тетяни 0979456253.

фото: zik.ua

Відео