Жителі Підбірців на Львівщині вирахували і покарали водія, який скидав сміття в селі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Жителі Підбірців на Львівщині вирахували і покарали водія, який скидав сміття в селі
11 Червня, 09:48

Жителі Підбірців на Львівщині вирахували і покарали водія, який скидав сміття в селі

Мешканці с. Підбірці Львівського району гуртом затримали водія автомобіля «ЗІЛ», який скинув відходи у невстановленому місці. Селяни викликали поліцію і змусили чоловіка прибрати за собою. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Ще наприкінці минулого року на території Підбірців з’явилося стихійне сміттєзвалище. З часом воно збільшувалося, гори сміття росли, а невідомі продовжували звозили на польову дорогу виробничі відходи. У Підбірцях точно знали, що це робили не місцеві, принаймні на це вказував і склад сміття. Тож урешті вирішили самотужки вистежити порушників», – розповіли в департаменті міської агломерації ЛМР.

Днями представник місцевого добровільного формування територіальної громади помітив автомобіль «ЗІЛ», який скинув відходи, очевидно, з молочного виробництва. Записав номери вантажівки та викликав поліцію.

«Водія змусили все сміття, яке він залишив, прибрати. Також склали адмінпротокол. Тепер він повинен сплатити від 340 до 1360 грн штрафу», зазначили в мерії.

В департаменті міської агломерації запропонують військкоматам вилучати авто у таких порушників на потреби української армії.

Відео