Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Жителів  Львівщини запрошують у похід на Пікуй
14 Жовтня, 20:57

Жителів Львівщини запрошують у похід на Пікуй

Цього тижня, впродовж 16-18 жовтня, відбудеться відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного туризму «ПІКУЯНА – 2020».  Вже традиційно сходження на найвищу вершину Львівщини гору Пікуй присвячено Дню захисників України та пам’яті відомого львівського туриста Едуарда Зайцева. Про це LMN повідомили в управлінні фізичної культури і спорту Львівської ОДА.

Змагання проводить  Львівська обласна федерація спортивного туризму спільно з туристсько-альпіністським клубом «Скеля» за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Участь у сходженні можуть взяти команди районів та міст Львівщини, команди навчальних закладів, туристських клубів, краєзнавчих центрів, громадських організацій, установ та підприємств. Мінімальна чисельність команди – 4 особи.

“Такі змагання з року в рік стають щораз популярніші, адже окрім фактора змагальної діяльності, спортивний туризм є ефективним засобом рекреації та повноцінного відпочинку людей різного віку та професій. Також перевагою Львівщини є те, що у нас можна проводити змагання від I до III категорії складності впродовж всього року, а зручна міжнародна логістика дає можливість приймати учасників з різних країн”, – розповідає керівник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Щоб взяти участь у змаганнях, слід попередньо зареєструватись до 19.00 15 жовтня 2020 року у туристсько-альпіністському центрі «Скеля» та електронною поштою e-mail: michsid44@gmail.com. Також зареєструвати команду можна телефоном 096 608 90 54 (Михайло Сідоров).

Схожі новини