Жителів Маріуполя закликають залишити місто, поки є така можливість | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Жителів Маріуполя закликають залишити місто, поки є така можливість
11 Липня, 17:29

Жителів Маріуполя закликають залишити місто, поки є така можливість

Маріупольцям, які ще залишаються в окупованому місті, варто негайно залишити його допоки діють евакуаційні коридори до Запоріжжя. Про це заявив радник міського голови Петро Андрющенко.

“Дорогі маріупольці, які залишаються в місті, сподіваючись на покращення. У вас залишається не так багато часу, щоб залишити місто і опинитися в цивілізованих умовах і безпеці… шлях додому. Другий тиждень окупанти відкрили канал евакуації в Запоріжжя. Так, вони прикривають власні військові маневри – ви самі бачите колони техніки рухаються через місто. Але поки що є шлях – користуйтеся. Другого випадку може не бути”, – написав він.

За словами Андрющенка, зруйнована інфраструктура, яку неможливо відновити до зими, відсутність газопостачання та теплопостачання, проблеми з водою та електрикою – це все, на що можуть розраховувати жителі міста. Окрім того, в окупованому Маріуполі немає лікарів і не працюють  медзаклади.

Андрющенко також зазначив, що на півдні країни вже йде контрнаступ.

“До того ж, зброя наших партнерів дістає вже глибоко у тил ворога. А ви зараз саме тил ворога. Ви бачите, як окупанти розміщують склади, бази та казарми серед ваших будівель. Все це – ціль. А ви – поряд, тому що ви живий щит для росіян. У разі потрапляння у склад БК страждають квартали поряд від детонації снарядів. Не наражайте себе на небезпеку”, – пояснив він.

Відео