Зі Львова до Франкфурт-Хана: авіакомпанія «Wizz Air» відкрила новий рейс | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Зі Львова до Франкфурт-Хана: авіакомпанія «Wizz Air» відкрила новий рейс
14 Грудня, 20:00

Зі Львова до Франкфурт-Хана: авіакомпанія «Wizz Air» відкрила новий рейс

Сьогодні, 14 грудня, авіакомпанія «Wizz Air» відкрила новий авіарейс зі сполученням Львів-Франкфурт-Хан, що у Німеччині.  Рейс за цим напрямком буде здійснюватися два рази на тиждень — щопонеділка і щоп’ятниці, а з 2019 року — щосереди та щонеділі. На першому рейсі зі Львова було 77 пасажирів. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Сьогодні стартував перший рейс на Франкфурт-Хан авіакомпанії Wizz Air. Ми раді, що авіакомпанія літає зі Львова і все збільшує і збільшує від нас об’єми. Вони вже оголошених мають 10 напрямків. Дуже раді, що Wizz Air дуже гарний дав розвиток аеропорту. За попередніми підрахунками в цьому році компанія зробить майже 220 тис перевезень — це дуже гарна цифра. В минулому році було лише 45 тис, тобто приріст дуже потужний», — сказала Тетяна Романовська, генеральний директор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

Українські пасажири можуть вже бронювати квитки на ці рейси тут або з допомогою мобільного додатку WIZZ за цінами від 19,99 євро / 549 грн*, із врахуванням однієї безкоштовної одиниці ручної поклажі розмірами 40×30×20 см.

Також у березні 2019 року компанія відкриє анонсуючий рейс у столицю Данії – Копенгаген.

Відео