Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Злочинці у формі поліцейських грабували українців на трасі біля Перемишля
16 Липня, 14:55

Злочинці у формі поліцейських грабували українців на трасі біля Перемишля

Окружна прокуратура в Тарнові розслідує справу злочинного угруповання, члени якого перевдягалися в поліцейських та нападали на українців на автостраді А4.

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на tarnow.net.pl, злочинці діяли втрьох. Усі – це жителі міста Рацибуж. Причому на чолі групи стояв…поліцейський.

Слідство стверджує, що підозрювані, діяли в місцях для відпочинку подорожуючих на автостраді А4 від Перемишля і до Легніци. Вони відслідковували громадян України, потім підходили до них, представлялися поліцейськими та вимагали віддати всі гроші, які ті мають при собі. В основному переконували, що гроші начебто можуть бути фальшивими, тому треба все перевірити. Доходило й до відвертих погроз.

Так, в листопаді минулого року постраждалий чоловік, який зупинився перепочити в місцевості Клай, позбувся аж 21 тис зл, 550 євро і 300 доларів. У грудні 2020 року погрожуючи пістолетом та застосувавши силу (ударили в обличчя), злочинці на паркінгу MOP Rudka відібрали в 2-х українців 57 тис грн і 500 зл.

Загалом слідство задокументувало 2 випадки, коли в громадян України підозрювані відібрали готівку. Ще дві спроби не вдалися: українці дали рішучий опір навіть попри застосування проти них сльозогінного газу та наручників. Прокуратура не виключає, що насправді постраждалих було більше, тому закликає звертатися до них з такою інформацією.

Усім трьом підозрюваним пред’явили звинувачення в збройних пограбуваннях. За це загрожує максимум до 12 років в’язниці. Поліцейського, який керував злочинною групою, додатково чекає звільнення з лав правоохоронців.

Схожі новини