Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Злочини ворога: вбивство працівників “Укрпошти” та замах на життя журналіста
07 Березня, 11:33

Злочини ворога: вбивство працівників “Укрпошти” та замах на життя журналіста

У Кропивницьку лікарню прибув іноземний журналіст Гійом Бріке (Guillaume Briquet), машину якого обстріляли окупанти біля села Водяно-Лорине Миколаївської області, а після цього пограбували. Про це пише Українська правда.

Швейцарець Бріке – незалежний журналіст, який працював на Миколаївщині й висвітлював війну. Журналіст розповів, що вчора, 6 березня, під час руху в бік Миколаєва його броньований автомобіль з близької відстані обстріляли російські військові.

“Вони чітко бачили, що машина використовується пресою, наявні відповідні позначення”,- повідомив Бріке.

Внаслідок обстрілу декілька куль влучили в скло та спричинили поранення. Журналіст отримав пошкодження обличчя та передпліччя. Після обстрілу він з‘їхав на узбіччя, до машини підійшли російські військові, представились та обшукали його. Після чого відібрали паспорт, 3 тисячі євро готівкою, особисті речі, шолом, відзнятий на камеру матеріал, ноутбук, і лише потім відпустили.

Бріке сів в авто та поїхав у напрямку Кропивницького, щоб отримати медичну допомогу. Пораненого на блокпосту зустріли поліцейські, які відвезли його в лікарню.

bd928e43a36a901b
ee928160f0b0fcd9

Додамо, у Запорізькій області окупанти обстріляли авто “Укрпошти”, а потім переїхали його. Внаслідок цього загинули двоє співробітників пошти, які розвозили пенсії. Про це повідомила Запорізька обласна військова адміністрація в Телеграмі.

Трагедія сталась в суботу, 5 березня. Як повідомили в “Укрпошті”, це були російські військові-кадировці. На місці загинули чоловік та жінка. Все це зафіксовано на фото.

Співробітники “Укрпошти” розвозили пенсії та пошту за маршрутом, який проходить через населенні пункти Оріхово, Омельник, Єгорівка та Новоселівка.

Дорогою між Єгорівкою та Новоселівкою на зустріч цивільній машині виїхав танк. Водій автомобіля взяв трохи вправо, щоб пропустити військову техніку. У відповідь російські солдати здалеку відкрили вогонь по цивільному автомобілю, а потім наїхали на нього. Зараз цей автомобіль далі стоїть на дорозі між Єгорівкою та Новоселівкою.

Вчора, 6 березня, колеги з “Укрпошти” спробували забрати загиблих колег оскільки мали надію, що хтось вижив. Однак на місці трагедії вони встигли лише зробити фото, оскільки на дорозі почали з’являтися танки окупантів і залишатися на цьому місці було небезпечно для власного життя.

879ce75-msg-1181595694-2476

Розбита машина з тілами загиблих співробітників пошти залишилася стояти у полі. Наразі евакуація тіл загиблих неможлива через проведення бойових дій у цій місцевості та пересування військової техніки окупантів.

“Якщо ми сьогодні не відреагуємо на звірячі дії загарбника, то завтра вони зроблять те саме з вами та вашою сім’єю. Отже, просимо вас вже сьогодні, беріть зброю, копайте окопи, укріплюйте свої домівки і гуртуйтеся проти агресора”,- звернулось керівництво.

Схожі новини