ЗМІ: В команді Зеленського конфлікт через кадрові призначення | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
ЗМІ: В команді Зеленського конфлікт через кадрові призначення
05 Липня, 21:03

ЗМІ: В команді Зеленського конфлікт через кадрові призначення

Як повідомляють джерела «Української правди» в Офісі президента та одному із силових відомств, у нового очільника СБУ Івана Баканова намітився конфлікт із оточенням голови Офісу президента Андрієм Богданом

«Баканов не погоджує з Офісом президента призначення в СБУ. Також він оточив себе консультантами на кшталт головного військового прокурора Анатолія Матіоса і заступника генпрокурора Миколи Банчука, які “радять” йому людей на посади. Ще однією причиною конфлікту стало те, що Баканов виступає за збереження скандального департаменту “К” (Управління по боротьбі з корупцією), від якого спочатку в Офісі президента хотіли позбутися», – йдеться у повідомленні.

Тим часом, президент Володимир Зеленський призначив двох заступників голови СБУ, а також начальника головного слідчого управління СБУ.

Зеленський звільнив Олександра Карпенка з посади начальника ГУ СБУ у Донецькій і Луганській областях та призначив його заступником голови СБУ.

Ще одним заступником очільника СБУ він призначив Анатолія Дублика.

Начальником головного слідчого управління СБУ Зеленський призначив Богдана Тиводара.

Всі призначені раніше працювали у СБУ.

Також Зеленський призначив начальником Головного управління Служби безпеки в Донецькій та Луганській областях Володимира Петриченка.

 

Зеленський звільнив Олександра Куця з посади голови Донецької обласної державної адміністрації. Він призначив на цю посаду Павла Кириленка.

Кириленко раніше працював у прокуратурі. У базі “Миротворця” бойовиком так званої “ДНР” значиться брат Кириленко на ім’я Євген.

Зеленський повідомив, що Кириленко не спілкується зі своїм братом, який проживає на непідконтрольній території Донбасу.

«Ми всі розуміємо, що там живуть такі ж українці як і ми. Ми повинні це пам’ятати. Звичайно, що у Павла там сім’я, там батьки його і там брат… Батьки там живуть, це їх земля, вони вважають себе українцями, вони нікуди не хочуть переїжджати. Я розумію, Павло пропонував… зрозуміло, це їхній вибір. А що стосується брата Павла…то з братом він не розмовляє через політичні розбіжності. Сам Павло залишив ту територію, перебуває в Україні, працює в Україні з перших днів окупації.

 

Паралельно закінчуємо війну, але паралельно ми повинні думати про наших людей та… інвестувати в Донбас, щоб люди на тимчасово окупованих територіях бачили, що дійсно країна змінюється”, – підкреслив президент. Друга історія – це повернення ментальності наших людей, ментальне повернення людей на тимчасово окупованих територіях, стабільна виплата пенсій, зручний перетин КПВВ», – додав Зеленський.     

 

Зеленський також звільнив  трьох державних уповноважених Антимонопольного комітету України

Звільнені: з посади заступника голови АМКУ Андрій Вовк, а також державні уповноважені Валерій Полюхович та Агія Загребельська.

Відео