Змушував солдат будувати маєток та продавав їм державні продукти харчування: на Львівщині викрили заступника командира – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Змушував солдат будувати маєток та продавав їм державні продукти харчування: на Львівщині викрили заступника командира
24 Серпня, 16:42

Змушував солдат будувати маєток та продавав їм державні продукти харчування: на Львівщині викрили заступника командира

На Львівщині затримали заступника командира військової частини, який змушував солдат будувати йому маєток. Про це повідомили у Державному бюро розслідувань.

З середини липня цього року солдати, замість виконання своїх обов’язків з оборони та захисту України, працювали на приватному об’єкті «командира». До ремонтно-будівельних робіт на своїй двоповерховій віллі він залучив 7 військовослужбовців.

Також посадовець налагодив на території військового містечка роботу підпільного магазину, яким керувала його дружина. У ньому військовослужбовцям продавали харчові продукти, які держава офіційно виділяла для забезпечення військових.

55-2-2
1-44-2

Наразі відбулись обшуки за місцем проживання фігуранта. Правоохоронці вилучили документацію, та велику суму грошей у різній валюті.

Заступника командира підозрюють у зловживанні службовим становищем. Передбачене статтею покарання — позбавлення волі на строк до 12 років.

Готуються клопотання про обрання запобіжного заходу — тримання під вартою.

Відео