Знайшли мертвою в орендованій квартирі: знилку 19-річну львівську студентку вбили | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Знайшли мертвою в орендованій квартирі: знилку 19-річну львівську студентку вбили
30 Березня, 23:03

Знайшли мертвою в орендованій квартирі: знилку 19-річну львівську студентку вбили

Зниклу напередодні 19-річну студентку Львівського національного університету Дарью Косенок, яка мешкала у гуртожитку, знайшли вбитою в орендованій квартирі на вул. Личаківській. Поліція встановлює обставини загибелі дівчини. Дарья зникла у понеділок, 29 березня о 9:19. Дівчина вийшла з гуртожитку №3 ЛНУ ім. І. Франка, що на вул. Медової Печери, 39. О 16:00 з нею зник зв’язок, а наступного дня оголосили у розшук. Про це інформує Zaxid.net.

За інформацією з університетських джерел, Дарья Косеонок вийшла з гуртожитку вранці 29 березня, проте приблизно о 16:00 з нею зник телефонний зв’язок. Відомо, що вона зустрічалася з хлопцем, не студентом університету, разом винаймали квартиру на вул. Личаківській, 36, хоча постійно Дарья проживала у гуртожитку.

На тілі дівчини виявили сліди насильницької смерті. Поліцію на місце вбивства викликала власниця орендованої квартири. Наразі поліцейські шукають бойфренда студентки, який зник – він є головним підозрюваним.

Відомо, що загибла дівчина родом з Дніпропетровської області. Вона навчалася на другому курсі філологічного факультету ЛНУ ім. І. Франка за спеціалізацією «перська мова».

 

Відео