Знайшли мертвим заступника директора Львівського історичного музею Юрія Сілецького | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Знайшли мертвим заступника директора Львівського історичного музею Юрія Сілецького
08 Листопада, 10:18

Знайшли мертвим заступника директора Львівського історичного музею Юрія Сілецького

Вчора, 7 листопада, зранку у соціальних мережах повідомили про загадкове зникнення 8-річного Юрія Сілецького, директора Львівського історичного музею. Вже ввечері його знайшли мертвим.

«Нас, здавалося б, цілий всесвіт – а як умить змаліли від цієї новини… Дорогі друзі, знайомі, рідні – усі, хто знає Юрко Сілецький. Він пішов у засвіти. На жаль. Деталей наразі немає. І чи треба… Просто помолімося за упокій його душі. Про чин похорону родина обов’язково повідомить. Велике прохання: будьмо стримані і даймо близьким прийти хоч трохи до тями. Спочивай з Богом, Юрку!», – йдеться у повідомленні Лесі Гарасим.

Подробиць, що саме сталось поки не надають ні у поліції, ні рідні чоловіка.

У пресслужбі поліції Львівської області, повідомили лише, що за фактом події правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч1 ст.115 (Умисне вбивство) з приміткою “Самогубство”. У справі триває слідство.

Водночас ті, хто знали Юрія, згадують про нього, як про життєрадісну та повну планів людину.

 

 

 

“Насправді страшно і сумно… Ще геть нещодавно зустрічались і обговорювали можливості грантового сезону УКФ 2022… Стільки планів мав і стільки енергії… Світла і добра пам’ять..”, –  написала у Фейсбук мистецтвознавиця Мілена Чорна.

Відомо, що чоловік 6 лмстопада, близько 13:00 год. виїхав з дому та подався на власному автомобілі «Рено Меган» в напрямку Тернополя. Після цього його більше ніхто не бачив. Юрій не виходив на зв’язок.

У чоловіка залишилосяся двоє дітей та дружина.

Відео