Знайшли у машині мертвим: на перевезення тіла молодого дрогобиччанина з Німеччини потрібні кошти | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Знайшли у машині мертвим: на перевезення тіла молодого дрогобиччанина з Німеччини потрібні кошти
28 Серпня, 12:08
logo-black

Знайшли у машині мертвим: на перевезення тіла молодого дрогобиччанина з Німеччини потрібні кошти

Понад тиждень мешканка Дрогобича Ольга Нащочич збирає кошти, аби перевезти тіло 32-річного покійного сина Василя з Німеччини додому. Чоловік працював дальнобійником на львівській фірмі СПЕЦ ТРАНС ТРЕЙД. Його знайшли у машині мертвим. Поки причину смерті молодого чоловіка не розголошують.

«Знаємо, що чоловік на цій фірмі пропрацював два місяці. Проблем зі здоров’ям не мав. Керівник фірми одразу відмовлявся від фінансової допомоги для сім’ї покійного у категоричній формі, але після розголосу у соцмережах змінив думку. Тепер надіємося, що допомога буде суттєвою. Адже сума на перевезення тіла, яку озвучили рідним, є дуже великою – це декілька тисяч євро», – розповідає LMN громадська активістка Анна Савицька.

Як повідомили друзі Василя, чоловік був єдиним сином у матері. У жінки, крім нього, більше нікого з найближчих родичів нема.

Усі, хто має можливість та бажання долучитися до допомоги Ользі Нащочич, можуть переказати кошти на рахунок: 5167 8032 3352 7311 (Ощадбанк) – Нащочич Ольга.

Телефон матері: 0975092631.

Нагадаємо, що троє дітей потребують матеріальної допомоги, аби встати на ноги після жахливої ДТП, яка трапилась ввечері, 24 серпня, в селі Попелі Дрогобицького району. Всі вони – жителі села Ясениця-Сільна.

Фото: Фейсбук

Відео