Знаний американський кардіохірург прооперував п’ятьох дітей у Львові | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Знаний американський кардіохірург прооперував п’ятьох дітей у Львові
17 Червня, 10:47

Знаний американський кардіохірург прооперував п’ятьох дітей у Львові

П’ятеро дітей прооперував за тиждень відомий американський кардіохірург Вільям Новік, який з командою прибув до Львова. Це вже четверта місія Novic Cardiac Allience до львівських лікарень задля розвитку дитячої кардіохірургії на Заході України, повідомляє пресслужба Першого медичного об’єднання Львова.

«За тиждень Вільям спільно з нашими кардіохірургами прооперував п’ятьох діток. Це були складні оперативні втручання на аортальному, мітральному та тристулковому клапанах. Найменшому пацієнту було лише 10 місяців, найстаршому – 17 років», – йдеться в повідомленні.

Найскладнішим хірургічним втручанням стала операція 4-річної Настуні, стан якої уже був критичним. Щоб врятувати їй життя, кардіохірурги виконали аутотрансплантацію – замінили вражений аортальний клапан дівчинки на її власний клапан легеневої артерії.

Команда Вільяма Новіка передала львівським колегам витратні матеріали та медичне обладнання вагою близько 2,5 тонни.

Цьогоріч американські медики планують відвідати Львів ще щонайменше двічі, щоб прооперувати якомога більше дітей. За увесь час місії вони подарували життя понад півсотні українських дітей.

Відео