Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Знати його було за честь: на фронті загинув екскомандир 24 бригади Валерій Гудзь
13 Березня, 16:21

Знати його було за честь: на фронті загинув екскомандир 24 бригади Валерій Гудзь

Вчора, 12 березня, на Луганщині загинув полковник Валерій Гудзь, який упродовж 2017-2020 років був командиром 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила, яка базується на Львівщині.

 

«Вчора, 12 березня, Валерій Федорович Гудзь загинув на Луганщині. Він не мав би там бути, але вирішив воювати: взяв на себе командування підрозділом і, як справжній герой, прийняв бій. Пане полковнику, честь!», – повідомляє фонд «Повернись живим».

Валерій Гудзь мав великий авторитет серед військовослужбовців, свого часу отримав звання Народний герой України.

«Попри позивний «79», його часто називали Федорович. Полковник Валерій Гудзь з 2014-го пройшов шлях від командира взводу до комбата і командира бригади. Коли у 2020-му його підвищували/переводили з 24-ї бригади ми особисто бачили сльози офіцерів. Тому що служити з Федоровичем, просто знати його і бути поруч – було честю», – розповіли активісти фонду.

Валерій Гудзь був командиром 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила упродовж 2017-2020 років. Після цього став слухачем Національного університету оборони України імені Івана Черняховського. З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну повернувся у 24-ту бригаду для підсилення.

Схожі новини