«Зневіра – це наш найбільший ворог», – Юрій Дерев’янко | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Зневіра – це наш найбільший ворог», – Юрій Дерев’янко
13 Грудня, 19:48

«Зневіра – це наш найбільший ворог», – Юрій Дерев’янко

Сьогодні Львівщину відвідав народний депутат, кандидат у Президенти України Юрій Дерев’янко. Зустрівся з місцевими громадськими активістами, екозахисниками, підприємцями. Обговорювали два важливі питання – будівництво сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій у Львові та нові правила розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією.

Юрій Дерев’янко порадив присутнім чіткий план дій для того, аби не дозволити незаконне будівництво заводу з переробки сміття. Розказав, як добитися, щоб при спорудженні такого об’єкту була врахована оцінка його впливу на екологію.

«Мітинги під міською радою не будуть мати такого ефекту, як скерування запитів в певні інстанції», – наголосив нардеп.

Автомобілісти Львівщини приїхали на зустріч з Юрієм Дерев’янком, щоби розказати про проблеми, з якими вони або їхні знайомі зіткнулися на митниці під час спроби розмитнити авто. Юрій Дерев’янко розповів, що зараз готує новий законопроект щодо розмитнення. У ньому зазначено, що українці мають платити за розмитнення 10% від вартості автомобіля, а для власників електроавтомобілів ця процедура мала б бути безкоштовною

«Мій законопроект, який зупинить дію нових законів про розмитнення автомобілів на 90 днів, вже зареєстрований. Але маємо ще інші пропозиції щодо цього. Запрошую вас до обговорення, маєте якісь ідеї – пишіть нам, – наголосив Дерев’янко. – Прошу вас, попри всі ті проблеми, які на вас звалилися, не впадайте у відчай. Зневіра – це наш найбільший ворог».

Відео