Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ЗНО-2021 в умовах карантину: Міністерство освіти оприлюднило графік
24 Березня, 14:12

ЗНО-2021 в умовах карантину: Міністерство освіти оприлюднило графік

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2021 році відбудеться у визначенні дати, незалежно від епідеміологічної ситуації в регіонах. Це стосується пробного тестування, основної та додаткової сесії.

У Міністерстві освіти та науки запевнили, що графік залишається незмінним.

“Це передбачено змінами до постанови Уряду від 9 грудня 2020 р. № 1236, які Кабінет Міністрів ухвалив 22 березня 2021 року. Згідно з рішенням, під час карантину дозволено проведення заходів з оцінювання якості освіти, здійснення яких належить до завдань Українського центру оцінювання якості освіти та його регіональних підрозділів”, – зазначають у відомстві.

a28cce3-znoinfohrafika

Цьогоріч пробне ЗНО відбудеться 10 квітня. Нагадаємо, що учні могли обрати лише один предмет для проходження пробного тесту.  Результати тестування будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 16 квітня.

cfe318f-zno-infohrafika

Основна сесія ЗНО-2021 розпочнеться 21 травня, і триватиме до 15 червня. Завантажити запрошення-перепустки зі своїх інформаційних сторінок школярі повинні до 30 квітня.  Переглянути дати проведення ЗНО з усіх предметів можна за посиланням.

З 2021 року вступники можуть складати тестування з 5 предметів. Крім того, тест з математики став обов’язковим для випускників шкіл. Отримати результати тестування з різних предметів учні зможуть з 4 червня до 23 липня.

Додаткова сесія ЗНО відбудеться з 26 червня до 16 липня. Результати тестів будуть відомі до 23 липня. Цьогоріч школярі найчастіше реєструвалися на тестування з історії України, математики та української мови і літератури.  Підготуватися до цих та інших предметів можна за допомогою безкоштовних онлайн-курсів від  українських освітніх платформ.

  • 0
  • 1499
Схожі новини