Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ЗНО на Львівщині складуть понад 25 тисяч учасників
16 Травня, 17:05

ЗНО на Львівщині складуть понад 25 тисяч учасників

21 травня відбудеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. В цей день проведуть тестування з математики. Триватиме ЗНО до 13 червня, тоді учасники складатимуть хімію. Львівщина до тестувань повністю підготувалася.

“В області здійснені всі організаційні заходи щодо проведення ЗНО.  Зокрема підготовлена система пунктів тестування. Є відповідна кількість педагогічних працівників, які будуть долучені до цього процесу.  Ми переконані, що цьогоріч ЗНО на Львівщині відбуватиметься у спокійній атмосфері”, – зазначила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Вхід у пункти  тестування здійснюватиметься  з 10:15 до 10:50 годині.  Організатори попереджають -учасники повинні заздалегідь дізнатись про свій пункт  тестування та схему доїзду до нього.

“Абітурієнти повинні роздрукувати запрошення і дізнатись, у який пункт тестування потрібно прийти. На сайті регіонального центру оцінювання є карти розміщення пунктів. Учасники  повинні мати з собою сертифікат, оригінали паспорта та запрошення, дві ручки чорного кольору, дозволяється пляшка води. Інші речі – конспекти, книжки, флешки, телефони, навушники необхідно залишити в аудиторії на місці для особистих речей. Також абітурієнти повинні знати, що в аудиторії є інструктори, які є для того щоб допомагати, тобто вони інформують про час виконання завдання або скільки залишилось до кінця”, – каже директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

За  її словами, на додаткову сесію можуть іти учасники міжнародних, всеукраїнських змагань, конкурсів, олімпіад від Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України; які хворіли в день ЗНО з певного навчального предмета під час основної сесії; які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО через причини, що не залежали від їх дій та волі, та на які вони не можуть вплинути.

“Тим, хто не зможе через поважні причини прибути у пункти тестування, необхідно впродовж п’яти днів з дня проведення подати у Львівський регіональний центр оцінювання оригінал медичної довідки, якщо це хвороба”, – наголосила Середяк.

 

 

 

До речі, кожен учасник має право подати апеляційну заяву, не виходячи з пункту тестування, якщо порушуватиметься  процедура проведення.

Схожі новини