Знову дистанційно: школам Львівщини рекомендуть перейти на віддалений режим навчання | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Знову дистанційно: школам Львівщини рекомендуть перейти на віддалений режим навчання
06 Березня, 14:14

Знову дистанційно: школам Львівщини рекомендуть перейти на віддалений режим навчання

З вівторка, 9 березня, усім школам Львівської області рекомендують перейти на дистанційне навчання. Все через погіршенням епідеміологічної ситуації викликану коронавірусом.

Вчора про це говорили на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

«Упродовж  останніх 2 тижнів ситуація із захворюваністю стрімко погіршується. Так, сьогодні у кожної 2-3 людини, яка тестується, позитивний результат на ковід. Окрім цього, збільшується як кількість викликів швидкої медичної допомоги до людей з підозрою на ковід, так і кількість госпіталізованих в медичні заклади області», – йшлося у доповіді керівника департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ореста Чемериса.

Зокрема, станом на сьогодні завантаженість ліжкової мережі медичних закладів області становить майже 43% на противагу майже 30%, які були ще два тижні назад. Проблем із оптимізацією мережі медичних закладів, зі слів чиновників, наразі немає, адже понад 90% ліжкомісць забезпечені киснем, але тенденція захворюваності – тривожна.

Зростає кількість хворих і серед дітей. Тому, за підсумками засідання комісії закладам загальної середньої, позашкільної, фахової передвищої та вищої освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти з 9 березня рекомендують перейти на віддалений режим навчання.

Окрім цього, з 15 березня рекомендують розпочати канікули здобувачам загальної середньої освіти.

Зазначимо, що Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) оновило розподіл на карантинні зони. Згідно з ним Львівську область віднесли до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки.

Нагадаємо, за останню добу в Україні захворіло більше півтисячі дітей.

  • 0
  • 1824
Відео