Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Золочівські депутати влаштували нічні чергування, щоб перешкодити будівництву церкви УЦП МП
12 Липня, 20:40

Золочівські депутати влаштували нічні чергування, щоб перешкодити будівництву церкви УЦП МП

У Золочеві на вулиці Труша, 9 під виглядом житлового будинку намагаються збудувати храм УПЦ МП. Щоб зупинити спробу незаконного будівництва церкви, міські депутати влаштували нічні чергування біля будинку.

Про це повідомляє міський голова Золочева Ігор Гриньків у Facebook.

“Сьогодні всю ніч депутати міської ради, члени міськвиконкому, представники громадського формування “Міська варта” проводили чергування на вулиці Труша у Золочеві. Нам вдалось встановити та зафіксувати зібрання людей, серед яких є золочів’яни та мешканці прилеглих сіл. Оперативно інформацію негайно передано правоохоронцям. Ще раз наголошую, що на вулиці Труша, 9 у Золочеві під виглядом житлового будинку, як це вказано в документах, в незаконний спосіб московити мають намір збудувати храм. Цьому не бути!” — зазначив Гриньків.

Також він закликав громадськість та духовенство до спільних дій, аби протистояти незаконній спробі звести церкву московського патріархату.

Про будівництво церкви УПЦ МП у Золочеві стало відомо на початку липня. За інформацією мера, невідома у місті уродженка Почаєва 22-річна Ольга Шаховал набула право власності на частину житлового будинку та земельну ділянку на вулиці Труша, 9. Після цього вона погодила документи на реконструкцію та розширення будинку.

Після огляду будівництва головний архітектор Золочева Роман Кушнір прийшов до висновку, що планування забудови є таким, що будівлю можуть використовувати як церкву. Відтак депутати вирішили зібратися на позачергову сесію, аби зупинити це будівництво. Власниця ділянки Ольга Шаховал наразі публічно не реагувала на цю історію, пише ZAXID.NET.

Схожі новини