Золочівські школярки до струсу мозку побили свою знайому | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Золочівські школярки до струсу мозку побили свою знайому
08 Лютого, 11:33
logo-black

Золочівські школярки до струсу мозку побили свою знайому

Юлія Швидко

6 лютого 14-річна учениця однієї зі золочівських шкіл звернулася зі заявою до місцевого відділу поліції. Стверджувала, що на міському стадіоні її побили знайомі дівчата. Після огляду медики у неї діагностували струс головного мозку, закриту черепно-мозкову травму та забої.

«Три візуально знайомі дівчини повалили мене на землю та нанесли кілька ударів по обличчю, тягнули за волосся. У цей час поруч стояли троє хлопців, які спостерігали за нами, але не втручалися», – розповідала потерпіла у поліції.

Кривдниці та потерпіла – однолітки. Навчаються у різних школах міста. Поліція з’ясовує, що стало причиною такого конфлікту.

«У цій справі багато свідків, але вести її треба обережно, аби нікому не нашкодити. Все ж таки тут замішані діти. Усі слідчі дії проводимо у присутності дорослих – захисників, законних представників, психолога. Наразі дізналися, що це звичайний підлітковий конфлікт – хлопця не поділили, одна другій щось не так написала у соцмережі. У цій ситуації дивує поведінка хлопців-очевидців, – каже LMN начальник слідчого відділення Золочівського райвідділу поліції Адрій Рапа.

Батьки дівчат, які били подругу, вражені поведінкою своїх дітей, не виправдовують їх вчинок, кажуть у поліції.

Після розслідування справу передадуть до суду. Він встановить покарання для кривдниць школярки.

Фото: умовне

Відео