Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Золочівський бізнесмен пояснив, чому вдарив в обличчя юристку міськради
05 Листопада, 19:20

Золочівський бізнесмен пояснив, чому вдарив в обличчя юристку міськради

У понеділок, 4 листопада, у Золочеві на Львівщині місцевий бізнесмен Ігор Бартків вдарив кулаком в обличчя юристку міської ради Христину Піддубну. Жінку госпіталізували з високим тиском до лікарні. Інцидент трапився під час чергової перевірки незаконної забудови, яку вже понад чотири роки веде підприємець. Натомість Ігор Бартків має інше бачення конфлікту з посадовицею міськради, повідомляє Zaxid.net.

«Я захищався. Може я її і штовхнув, не можу сказати. Але єдине, що можу сказати, що у працівників Золочівської міськради є відео, як це все було, але вони його чомусь не показують. Вони говорять, що я її побив. Я не побив її, я, можливо, відштовхнувся від неї. Чому? Щоб вона мене не подряпала», — пояснює свої дії Ігор Бартків, місцевий підприємець.

 

Бартків додає, що може вибачитися перед юристкою, але тільки після того, як вона вибачиться переді ним за те, що почала виривати в нього телефон.

Під час інциденту посадовиця міськради намагалася викликати поліцейських, щоб зафіксувати ремонтні роботи. Через це бізнесмен і розпочав конфлікт із жінкою, після якого її госпіталізували.

 

«До нас підійшов громадянин Бартків Ігор Михайлович, почав вести себе зухвало, нахабно. Він у лице знімав своїм телефоном. Просто в лице оцей телефон пхав мені. Я, щоб від нього відвернутися, рукою відсторонила цей телефон. Тоді в той момент він вдарив мене кулаком в обличчя», — згадує ті події Христина Піддубна, юристка Золочівської міськради.

 

У лікарні жінка провела декілька годин, за її станом стежили медики.

 

«Була забійна рана верхньої губи, гіпертонічний криз, тиск був підвищений і психоемоційний стрес. Знімалося психоемоційне збудження, надали допомогу. Пацієнтка госпіталізації в стаціонарне відділення не потребує», — розповіла заступниця головного лікаря Золочівської районної лікарні Тетяна Кубішин.

 

Фото: скріншот із Zaxid.net

  • 0
  • 654
Схожі новини