Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Золочівський восьмикласник через алкоголь потрапив до лікарні
16 Травня, 12:19
logo-black

Золочівський восьмикласник через алкоголь потрапив до лікарні

Юлія Швидко

В обід, біля 14.00, 13 травня до Золочівської центральної лікарні привезли 13-річного учня восьмого класу місцевої школи. Пацієнт був у стані алкогольного сп’яніння. Розповів, що на великій перерві з двома подружками розпивали чорничну наливку, яку принесла здому однокласниця.

«Одна з дівчат вирішила пригостити друга та подругу такою настоянкою. Дочекалися великої перерви, пішли на автобусну зупинку і покуштували. Повернулися назад до школи. На третьому уроці хлопцеві стало зле, втратив свідомість. Класна керівничка злякалася, викликала “швидку”. Школяра у лікарні відкапали, наступного дня відпустили додому. Дівчатка виявилися витривалішими. Досиділи у школі до кінця уроків. Ніби нічого не трапилося, пішли додому”, – розповідає LMN старший інспектор ювенальної превенції Золочівського відділу поліції Оксана Березіна.

Батьків цих трьох підлітків притягнуто до адміністративної відповідальності. Школярам пояснили, що у такому ранньому віці не можна вживати алкогольні напої.

“У нашому районі це не перший  такий випадок. Як правило, до цієї справи беруться 14-15-річні учні. У цій школі такого досі не було. Вчителі дивуються, бо хлопець, який потрапив у цю історію, позитивний, не мав жодних проблем з поведінкою. Виховується у дуже хорошій сім’ї, там шестеро дітей. Каже, що до цього часу ні разу не пробував алкоголю. Перший раз закінчився сумно. Після того, як були на автобусній зупинці, він більше нічого не пам’ятає”, – додає Оксана Березіна.

Фото: ілюстративне

Схожі новини