Зрівняли рахунок на останніх хвилинах: Україна зустрілась з Німеччиною у товариському матчі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
12 Червня, 21:23

Футболісти збірних Німеччини та України провели товариський матч, який став 1000-м для німецької команди. Зустріч на арені «Везерштадіон» у Бремені завершилася нічийним рахунком 3:3. Цей поєдинок став дебютним для Сергія Реброва на посаді головного тренера збірної України.

Збірна України пропустила перший м’яч на шостій хвилині. Після удару Маріуса Вольфа м’яч влучив у Нікласа Фюлькруга та залетів у сітку.

Україна зрівняла рахунок на 18-й хвилині – після пасу Олександра Тимчика у дальній кут пробив Віктор Циганков. Гол передивлялися на предмет офсайду, однак Циганков не перебував у положенні поза грою. Другий гол вдалось забити Михайлу Мудрику. На 56 хвилині збірна України забила і третій м’яч у ворота Німеччини. Артем Довбик відібрав м’яч у захисника, після чого віддав на вільного Віктора Циганкова, який переправив м’яча у сітку.

Однак наприкінці німцям вдалось перемомити хід гри – на 82-й хвилині гол у ворота українців забив форвард Кай Гаверць.А на останній хвилині основного часу Едуард Соболь збив Гаверца у штрафному майданчику “синьо-жовтих” – пенальті реалізував Кімміх. Відтак, бойова нічия – 3:3.

Наступні поєдинки «синьо-жовті» проведуть у кваліфікації чемпіонату Євро-2024 проти Північної Македонії (16 червня) та Мальти (19 червня).