Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Зробили усе, щоби діти були у безпеці», – голова Брюхович Володимир Доманський
02 Вересня, 17:07
logo-black

«Зробили усе, щоби діти були у безпеці», – голова Брюхович Володимир Доманський

Ірина Петришин

Учора, 1 вересня, українські школярі після піврічної перерви вперше повернулися до школи. Тепер дітям доводиться навчатися в умовах карантину. Як підготували навчальний заклад до роботи під час пандеміі, LMN розповів голова Брюховицької селищної ради Володимир Доманський.

 

“Наша школа №41 зараз дотримується усіх санітарних норм. Перед початком навчання провели закупівлю антибактеріальних засобів як для особистої гігієни учнів та викладачів, так і для прибирання та дезінфекції приміщень школи. Усе закуплено та використовується згідно протоколів Міністерства освіти України. Ми зробили все, щоб діти були у безпеці, – розповідає Володимир Доманський. – Як і раніше, уроки розпочинаються о 8:30. Та зараз ми плануємо з наступного тижня проводити один-два дні онлайн-навчання  через платформу ZOOM”.

За час карантину у школі проведено внутрішні ремонтні роботи, розповів селищний голова.

«Пофарбовані кабінети, закуплено нові стільці, відремонтовано та закуплено нові парти. Цього року підготовка до навчального року йшла активно. Завдячуємо цьому директору школи Володимиру Божейкові та колективу педагогів, які добре підготувалися до нового навчального семестру”,- додає Володимир Доманський. – Зараз ми будуємо нову школу, яка розрахована на 650 учнів. Школа буде розташована у Львівській області та до 2021 року, сподіваємося, буде готова приймати школярів. У №41 на навчання цього року прийшло 3 повних класи першачків, а загалом навчається 450 учнів».

Фото: ілюстративне

Схожі новини