Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ЗСУ ліквідували полковника з пресслужби Міноборони РФ
29 Травня, 16:40

ЗСУ ліквідували полковника з пресслужби Міноборони РФ

На війні в Україні наприкінці березня загинув полковник та співробітник пресслужби міністерства оборони росії Володимир Іванов.

Про це повідомляють Управління стратегічних комунікацій ЗСУ та «Медіазона» з посиланням на реєстр спадкових справ, додатка Getcontact та витоку з російських баз даних.

Так, Іванов загинув 25 березня, а його смерть офіційно підтвердили 30 березня. Його роботу в міноборони вдалося підтвердити завдяки нотаріусу, який оформляв його спадкову справу. Там вказали адресу проживання загиблого — головна будівля міноборони росії, яка також є військовою частиною.

Про смерть полковника першим повідомив військовий кореспондент російської державної компанії ВДТРК Євген Піддубний. Однак він не уточнив, де служив загиблий.

Станом на ранок 29 травня росія втратила у війні проти України приблизно 30 150 своїх солдатів, із них 150 — за останню добу. Проте ці дані не остаточні: через активні бойові дії підрахунок ускладнений. Найбільші втрати противника минулої доби спостерігалися на Бахмутському напрямку. Сьогодні LMN також інформувала, що Збройні сили України ліквідували командира російських десантників Олександра Вигуляра.

Схожі новини