ЗСУ підійшли впритул до окупованого Херсона, але зброї ще не достатньо, – ЗМІ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
ЗСУ підійшли впритул до окупованого Херсона, але зброї ще не достатньо, – ЗМІ
04 Липня, 15:59

ЗСУ підійшли впритул до окупованого Херсона, але зброї ще не достатньо, – ЗМІ

Станом на 4 липня Збройні сили України підійшли впритул до околиць окупованого Херсона, проте ще не мають потрібних сил та засобів для звільнення міста. Про це повідомило видання “Українська правда” з посиланням на “The Economist”.

«Збройні сили країни вже можуть похвалитися тактичними успіхами. Військовий розвідник каже, що зараз передові частини знаходяться в радіусі снайперської дії (за кілометр) від околиць Херсона. Наступні тиждень-два будуть ще цікавішими», — йдеться у повідомленні.

Однак те, що зараз відбувається, ще не схоже на повноцінний контрнаступ. Україна, як і раніше, зосереджена на тому, щоб зупинити просування росії на Сході.

Командир української розвідки з позивним Бандерас каже, що ситуація може змінитися лише якщо на південному фронті будуть використовувати більше західних ракетних систем. Наразі там дислокується лише кілька гаубиць M777.

Інший український боєць додав, що ворог побудував під землею укріплені бункери. Коли українці намагаються витіснити росіян, то ті повертаються в більшій кількості. Російські війська добре захищають свої бази підрозділами протиповітряної оборони та прикриваються мирними жителями, які не виїхали, каже військовий.

Відео