Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
ЗСУ втратили контроль над Метьолкіним поблизу Сєвєродонецька
20 Червня, 11:03

ЗСУ втратили контроль над Метьолкіним поблизу Сєвєродонецька

Українські військові втратили контроль над селищем Метьолкіне у Сєвєродонецькому районі На Луганщині. російські військові обстрілюють регіон з усієї можливої зброї. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«рашисти посилили артилерійські та авіаційні обстріли. Потужно росіяни гатять по Сєвєродонецькій промзоні та околицях міста. Те саме в районах Тошківки та Устинівки, бо орки хочуть здійснити там прорив, і задля цього стягнули туди велику кількість техніки», – розповів очільник.

Він зазначив, що бої точаться у багатьох селищах навколо Сєвєродонецька та Лисичанська. Зараз ЗСУ не контролюють Метьолкіне поблизу обласного центру.

Також Гайдай розповів, що окупанти продовжують використовувати «повзучу» тактику — Луганщину винищують з усієї можливої зброї.

««Тиха» евакуація триває з Лисичанська силами працівників військових адміністрацій, поліцейських, рятувальників та волонтерів. З населених пунктів, де тривають активні бойові дії, людей вивозять військові на броньованій техніці», – додав він.

Схожі новини